Stručný popis:TERAZ.SK - spravodajský portál
TERAZ.sk - Šport - 18. október 2017

Skúsený Zaccheroni povedie futbalovú reprezentáciu SAE

Vo funkcii nahradil Argentínčana Edgarda Bauzu, ktorý odišiel ku konkurentovi zo Saudskej Arábie. [ Čítaj celý článok ]

LIGA MAJSTROV: Guardiola hrdý na skalp Neapola: Zdolali sme silný tím

Proti Neapolu vyťažili zverenci trénera Pepa Guardiolu z rozprávkového úvodu, keď už po necelej štvrťhodine viedli zásluhou gólov Raheema Sterlinga a Gabriela Jesusa dvojgólovým rozdielom. [ Čítaj celý článok ]

NHL: Budajova tohtosezónna premiéra, Tampa prehrala v New Jersey

Budaj v riadnom hracom čase a predĺžení kryl 30 striel súpera, v druhej tretine predviedol famózny zákrok, keď lapačkou reflexívne zneškodnil šancu tohtoročnej draftovej jednotky Nica Hischiera. [ Čítaj celý článok ]

ŠK Slovan Bratislava rozdrvil ŠK Makroteam Žilina

Pozrite si, ako sú na tom aktuálne slovenskí futsalisti. [ Čítaj celý článok ]

NBA: Obhajca Golden State odštartoval sezónu tesnou prehrou

Súper obhajcu titulu z minulosezónneho finále Cleveland Cavaliers zvládol vstup do nového ročníka lepšie. [ Čítaj celý článok ]

WTA: Puigová vyradila v Luxemburgu turnajovú jednotku Kerberovú

S podujatím sa prekvapujúco rozlúčila hneď v úvodnom kole najvyššie nasadená Angelique Kerberová. [ Čítaj celý článok ]

Chelsea chce v LM odčiniť ligovú blamáž, Mourinhov návrat do Lisabonu

Chelsea je so šiestimi bodmi na čele C-skupiny a v prípade plného zásahu s AS si môže pootvoriť dvere do osemfinále. [ Čítaj celý článok ]
TERAZ.sk - Šport - 17. október 2017

LIGA MAJSTROV: Liverpool deklasoval Maribor, ManCity zdolal Neapol

Neapol, v drese ktorého odohral slovenský stredopoliar Marek Hamšík 78 minút, je po dvoch prehrách z ihrísk súperov na treťom mieste. [ Čítaj celý článok ]

L. Hudáček s gólom a asistenciou, no jeho Örebrö prehralo s Frölundou

Na zvrátenie výsledku nestačil ani Hudáčkov gól, ani jeho asistencia. [ Čítaj celý článok ]

Lacko ani Gombos nepostúpili do 2. kola turnaja ATP v Štokholme

Norberta Gombosa vyradil Marcos Baghdatis z Cypru v dvoch setoch 6:3 a 6:4. [ Čítaj celý článok ]

Slováci do 16 rokov zdolali v príprave Česko 4:1

Zverenci trénera Samuela Slováka sa s rovnakým súperom stretnú v odvete vo štvrtok v Ilave. [ Čítaj celý článok ]

Hádzanári Tatranu Prešov sú v semifinále, porazili Martin

V utorňajšom štvrťfinále zvíťazili na palubovke MHáK Martin vysoko 39:12. [ Čítaj celý článok ]

MsHK DOXXbet Žilina - HC'05 iClinic Banská Bystrica 3:1

V závere prvej tretiny hrali "vlci" presilovku, ale Banskobystričania sa ubránili a na prvú prestávku šli tímy za bezgólového stavu. [ Čítaj celý článok ]