Stručný popis:TERAZ.SK - spravodajský portál
Verzia:RSS 2.0
Aktuálny počet článkov:15 článkov
TERAZ.sk - Šport - 22. marec 2017

Top štyri ligy majú istotu štyroch klubov v skupinovej fáze

Sú to najvyššie futbalové súťaže Anglicka, Nemecka, Talianska a Španielska. [ Čítaj celý článok ]

NHL: Lundqvist sa vráti do bránky Rangers cez víkend v Kalifornii

Švédsky brankár pre zranenie bedra pauzoval od 7. marca. [ Čítaj celý článok ]

Miklík pomohol gólom a asistenciou k triumfu JYP Jyväskylä

Slovenský hokejový útočník Michel Miklík sa podpísal gólom a asistenciou pod triumf JYP Jyväskylä v úvodnom zápase štvrťfinále fínskej ligy nad HPK Hameenlinna. [ Čítaj celý článok ]

TIPSPORTLIGA: Zvolen prehral so Žilinou v 3. štvrťfinále

Tretí zápas štvrťfinále play off hokejovej Tipsport ligy medzi HKM Zvolen a MsHK Žilina zvýhodnil v sérii 'vlkov' spod Dubňa. [ Čítaj celý článok ]

Kližan nepostúpil do 2. kola turnaja v Miami

V stredajšom zápase 1. kola nestačil na francúzskeho súpera Benoita Paireho. [ Čítaj celý článok ]

WTA: Čepelová postúpila do 2. kola na turnaji v Miami

V stredajšom zápase úvodného kola si poradila s nemeckou súperkou Andreou Petkovicovou za hodinu a dvanásť minút. [ Čítaj celý článok ]

TIPSPORT LIGA: Martin pokoril favorizované Košice

Martinskí hokejisti vedú 2:1 na zápasy, v stredu vyhrali nad oceliarmi 4:1. [ Čítaj celý článok ]

TIPSPORT LIGA: Pre Poprad sa sezóna 2016/2017 skončila

Podľa riaditeľa Ľudovíta Jurinyiho bola však v konečnom dôsledku úspešná. [ Čítaj celý článok ]

Podolski si vyslúžil uznanie spoluhráčov i ministerstva

Tridsaťjedenročný útočník Nemecka si v stredajšom medzištátnom prípravnom stretnutí s Anglickom naposledy obliekol reprezentačné farby. [ Čítaj celý článok ]

Topoľčanci prehrali s Tatranom Prešov

Prešov porazil Topoľčany s rozdielom sedem gólov. [ Čítaj celý článok ]

Cyprus zdolal v príprave Kazachstan, Česi si poradili s Litvou

Cyperskí futbaloví reprezentanti zvíťazili v stredajšom prípravnom zápase v Larnake nad Kazachstanom 3:1. [ Čítaj celý článok ]

SR na špeciálnej olympiáde má tri zlaté a striebornú medailu

Na 100 metrov klasickou technikou vo svojich kategóriách zvíťazili Elin Balážová (kat. F01), Romana Záslavová (F03) aj Roman Pollák (M07). [ Čítaj celý článok ]

Trenčania po verbálnom útoku R. Ľuptáka podali podnet na disciplinárku

Šéf HC 07 Orin Róbert Ľupták sa ospravedlnil šéfovi Dukly, no stále tvrdí, že svoj názor vysloviť môže. [ Čítaj celý článok ]

Zvíťazili 2:0. Po bezgólovom prvom polčase rozhodli o víťazstve tímu pod trénerským vedením Pavla Hapala kapitán László Bénes a striedajúci Róbert Polievka. [ Čítaj celý článok ]

Khedira nenastúpi za Nemecko proti Anglicku

Stredopoliar turínskeho Juventusu má problém s ľavým členkom, jeho štart v nedeľnom zápase kvalifikácie MS 2018 proti Azerbajdžanu je otázny. [ Čítaj celý článok ]