Stručný popis:TERAZ.SK - spravodajský portál
TERAZ.sk - Šport - 25. jún 2017

Slováci na úvod utrpeli debakel od USA 1:8 na MS v inline hokeji

Slováci sa už v pondelok opäť o 18.00 h stretnú s Chorvátskom. [ Čítaj celý článok ]

Tenis: Sevastovová triumfovala na turnaji WTA na Mallorke

Mallorca 25. júna (TASR) - Lotyšská tenistka Anastasija Sevastovová vyhrala turnaj WTA na Mallorke. V nedeľňajšom finále si ako druhá nasadená poradila s Nemkou Juliou Görgesovou v troch setoch 6:4, 3:6 a 6:3. Zaznamenala tak svoj druhý kariérny triumf na podujatiach WTA. V roku 2010 získala titul v Estorile. [ Čítaj celý článok ]

Plážový volejbal: Dubovcová so Štrbovou skončili v Brne na 2. mieste

Bol to ich štvrtý spoločný turnaj. [ Čítaj celý článok ]

Slovenské družstvo postúpilo do prvej ligy ME, rekordný Volko

Ozdobou bol slovenský rekord druhého Jána Volka v behu na 200 m, ktorým zlepšil svoj vlaňajší výkon o 0,05 s. [ Čítaj celý článok ]

Riskeová postúpila do 2. kola na turnaji WTA v Eastbourne

Cez úvodné kolo prešla španielska tenistka Carla Suarezová Navarrová aj Niculescuová, ktorá vyradila Lučičovú-Baroniovú. [ Čítaj celý článok ]

Čile vyzve v semifinále Portugalsko, Nemci proti Mexiku

Futbalisti Nemecka postúpili do semifinále Pohára konfederácií FIFA z prvej priečky B-skupiny po výhre nad Kamerunom. Kouč Joachim Löw dosiahol jubilejné 100. víťazstvo na nemeckej lavičke. [ Čítaj celý článok ]

Basketbalistky SR prehrali s Talianskom a na ME skončili na 8. mieste

Bronzové medaily získali Belgičanky po triumfe nad Grékyňami. [ Čítaj celý článok ]

Zalka získal na MEJ v kanoistike striebro v K1 na 500 metrov

V nedeľňajšom A-finále obsadil druhé miesto, keď za víťazným Ukrajincom Dmytrom Danylenkom zaostal iba o dve stotiny sekundy. [ Čítaj celý článok ]

V Londýne vo finále Lopez zdolal Čiliča v troch setoch

V nedeľu vo finále zdolal po tuhom boji z pozície nenasadeného hráča turnajovú štvorku Marina Čiliča z Chorvátska 4:6, 7:6 (2) a 7:6 (8). [ Čítaj celý článok ]

Hapal sa vrátil so smútkom, ale aj s hrdosťou na zverencov

Na bratislavskom letisku ich čakalo niekoľko desiatok podporovateľov či rodinní príslušníci. [ Čítaj celý článok ]

Ricciardo triumfoval v dramatickej Veľkej cene Azerbajdžanu

Na druhom stupienku skončil Fín Valtteri Bottas na Mercedese, ktorý na cieľovej rovinke zdolal Kanaďana Lancea Strolla na Williamse. [ Čítaj celý článok ]

Fantastická Rybáriková triumfovala aj v Ilkley. Má 4. titul v sezóne

V najnovšom vydaní svetového rebríčka sa tak zo 107. pozície posunie naspäť do najlepšej stovky. Vďaka zisku 140 bodov by jej malo patriť 85. miesto. [ Čítaj celý článok ]

Kvitovej forma na tráve graduje. V Birminghame získala svoj 20. titul

V nedeľňajšom finálovom súboji zdolala Austrálčanku Ashleigh Bartyovú v trojsetovej bitke. [ Čítaj celý článok ]

V elitnej kategórii obhájil titul majstra Slovenska Juraj Sagan

Na trati dlhej 193 km v okolí Žiaru nad Hronom na spoločnom národnom šampionáte Čechov a Slovákov bol v absolútnom poradí najlepší Zdeněk Štybar z Quick-Step Floors. [ Čítaj celý článok ]

Rossi triumfoval na VC Holandska v triede MotoGP a má 115. triumf

V kategórii Moto2 triumfoval Talian Franco Morbidelli z tímu Kalex, ktorý sa zároveň udržal na čele priebežného poradia seriálu MS. [ Čítaj celý článok ]