Aktuálny počet článkov:50 článkov
| 1 | 2 | 3 | Ďalej »
České noviny - sport - 30. júl 2021

Kajakář Prskavec se stal olympijským vítězem ve vodním slalomu

Tokio - Kajakář Jiří Prskavec se v Tokiu stal olympijským vítězem ve vodním slalomu. Druhého Jakuba Grigara ze Slovenska porazil o více než tři sekundy a suverénně splnil roli hlavního... [ Čítaj celý článok ]

Lukáš je hrdina, přeji mu to nejlepší, řekl Mahdžúb z týmu uprchlíků

Tokio - Za hrdinu, jemuž přeje úspěch, označil judista Džavád Mahdžúb svého přemožitele z osmifinále olympijského turnaje Lukáše Krpálka. Třicetiletý rodák z Íránu, který po... [ Čítaj celý článok ]

Pro Krpálka je už semifinále splněný sen, chce odjíždět s úspěchem

Tokio - První dva kroky v olympijském turnaji má judista Lukáš Krpálek v Tokiu úspěšně za sebou. Postupem do bojů o medaile ve váhové kategorii nad 100 kilogramů si splnil sen a po finálovém... [ Čítaj celý článok ]

Müller postoupil do semifinále běhu na 400 m překážek

Tokio - Jako první český atlet se na olympijských hrách v Tokiu dnes představil Vít Müller. V závěrečném rozběhu na 400 m překážek obsadil páté místo časem 49,59 sekundy a těsně... [ Čítaj celý článok ]

Judista Krpálek postoupil na OH do semifinále a čeká ho Harasawa

Tokio - Judista Lukáš Krpálek zabojuje na olympijských hrách v Tokiu o medaili. Ve čtvrtfinále váhové kategorie nad 100 kilogramů zdolal Uzbeka Bekmuroda Oltibojeva na wazari a v souboji... [ Čítaj celý článok ]

Příhoda je po úvodní drezuře ve všestrannosti zatím třináctý

Tokio - Český jezdec Miloslav Příhoda vstoupil do olympijské soutěže ve všestrannosti 13. místem v drezuře v úvodní jednadvacetičlenné skupině. S jedenáctiletým valachem Ferreolusem... [ Čítaj celý článok ]

Schoenmakerová triumfovala na 200 m prsa ve světovém rekordu

Tokio - Jihoafrická plavkyně Tatjana Schoenmakerová vyhrála na olympijských hrách v Tokiu závod na 200 metrů prsa v novém světovém rekordu 2:18,95 před Američankami Lilly Kingovou a Annie... [ Čítaj celý článok ]

Olympijským vítězem na skifu je překvapivě Řek Ntuskos, Fleissner šestnáctý

Tokio - Překvapivým olympijským vítězem na skifu se v Tokiu stal Řek Stefanos Ntuskos, jenž dříve vesloval v kategorii lehkých vah a na posledním světovém šampionátu v roce 2019 byl... [ Čítaj celý článok ]
České noviny - sport - 29. júl 2021

Bílka těší, že Plzeň vyřadila Brest i bez řady opor, bojí se o Beauguela

Jerevan - Trenér plzeňských fotbalistů Michal Bílek měl radost, že jeho svěřenci zvládli 2. předkolo Evropské konferenční ligy s běloruským Dynamem Brest i bez několika zraněných... [ Čítaj celý článok ]

Penalty na tréninku všichni dávali, kroutil hlavou po vyřazení Hofmann

Uherské Hradiště - Velké zklamání čišelo ze stopera Stanislava Hofmanna po vyřazení Slovácka ve 2. předkole Evropské konferenční ligy s Plovdivem. Tým z Uherského Hradiště navzdory... [ Čítaj celý článok ]

Fotbalisté Slovácka vypadli v 2. předkole EKL s Plovdivem po penaltách

Uherské Hradiště - Fotbalisté Slovácka vypadli ve 2. předkole Evropské konferenční ligy s Plovidem. Po porážce v Bulharsku 0:1 dnes v normální hrací době domácí odvety vyhráli stejným... [ Čítaj celý článok ]

Plzeň porazila Brest i venku 2:1 a postoupila do 3. předkola EKL

Jerevan - Fotbalisté Plzně postoupili do 3. předkola Evropské konferenční ligy. Favorizovaní svěřenci trenéra Michala Bílka v odvetě 2. předkola porazili Dynamo Brest 2:1 a zopakovali... [ Čítaj celý článok ]

Disciplinárka zahájila se Spartou řízení kvůli rasismu fanoušků

Praha - Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace zahájila řízení se Spartou Praha kvůli rasistickému chování části fanoušků vůči olomouckému defenzivnímu univerzálovi Florentu... [ Čítaj celý článok ]

LOH - 6. DEN: Lipták s Kosteleckým ovládli trap, tenistky ve finále

Tokio - Další dvě medaile dnes na olympijských hrách v Tokiu získala díky brokovým střelcům česká výprava. Zlato vybojoval Jiří Lipták, když v rozstřelu ve finále porazil Davida... [ Čítaj celý článok ]

Dojatá znakařka Kubová byla vděčná, že mohla olympijské loučení sdílet s otcem

Tokio - Dojatá znakařka Simona Kubová byla vděčná, že mohla své olympijské loučení sdílet s otcem. Tomáš Baumrt se dostal do české výpravy jako její trenér a byl u toho, když jeho... [ Čítaj celý článok ]

My vám ty medaile přivezeme, hlásila domů Vondroušová

Tokio - Sotva tenistka Markéta Vondroušová proletěla do finále olympijského turnaje, usedla na lavičku a vzala do ruky mobil. Pro maminku a přítele do zprávy vyťukala: "My vám ty medaile... [ Čítaj celý článok ]

Windsurfař Lavický do bojů o olympijské medaile nepostoupil

Tokio - Český windsurfař Karel Lavický po dvanácti rozjížďkách olympijské regaty obsadil 22. místo a do nedělních bojů o medaile neprošel. Za postupující desítkou zaostal o více... [ Čítaj celý článok ]

Stříbrný Kostelecký děkoval manželce, že nakonec do Tokia letěl

Tokio - Sportovní střelec David Kostelecký měl pochyby, jestli má na olympijské hry do Tokia ještě jet. Manželka Lenka vítěze z Pekingu 2008 přesvědčila a on dnes v šestačtyřiceti... [ Čítaj celý článok ]

Schick anketu o gól sezony nevyhrál, nejvíce se líbily Taremiho nůžky

Nyon (Švýcarsko) - Branka českého fotbalisty Patrika Schicka téměř z poloviny hřiště v utkání mistrovství Evropy proti Skotsku anketu UEFA o nejhezčí gól sezony nevyhrála. V konkurenci... [ Čítaj celý článok ]

Kubová do semifinále nepostoupila, Čang Jü-fej má dvě zlata během dne

Tokio - Plavkyně Simona Kubová z rozplavby na 200 metrů znak do semifinále na olympijských hrách v Tokiu nepostoupila a při svém posledním startu pod pěti kruhy se loučila 25. místem. Mezi... [ Čítaj celý článok ]