Aktuálny počet článkov:50 článkov
| 1 | 2 | 3 | Ďalej »
České noviny - sport - 5. december 2020

10. kolo: Plzeň podlehla Karviné, slezské derby pro Ostravu

Praha - Fotbalisté Bohemians 1905 remizovali v 10. kole první ligy s nováčkem z Pardubic 1:1. Ostrava zvítězila ve slezském derby v Opavě 2:1, přestože od závěru prvního poločasu hrála... [ Čítaj celý článok ]

Plzeň podlehla Karviné 0:1 a doma v lize po roce ztratila body

Plzeň - Fotbalisté Plzně v 10. kole první ligy překvapivě prohráli s Karvinou 0:1. Viktoria v nejvyšší soutěži potřetí za sebou nevyhrála a nedala gól a zůstala na čtvrtém místě... [ Čítaj celý článok ]

Juventus po obratu v závěru ovládl turínské derby

Turín - Fotbalisté mistrovského Juventusu otočili v 10. kole italské ligy derby s FC Turín. Vítězství 2:1 jim zařídil gólem v 89. minutě kapitán Leonardo Bonucci. ... [ Čítaj celý článok ]

Házenkářky těsně podlehly Ruskám a na Euru prohrály i druhý zápas

Herning (Dánsko) - České házenkářky prohrály na mistrovství Evropy v Dánsku i druhý zápas v základní skupině B. Po čtvrteční úvodní porážce se Švédskem podlehly dalšímu velkému... [ Čítaj celý článok ]

Jsem úplně zničený, přemýšlím, co dál, řekl opavský trenér Kováč

Opava - Trenér fotbalistů Opavy Radoslav Kováč neskrýval po duelu s Ostravou v 10. kole první ligy frustraci. Jeho svěřenci hráli celý druhý poločas přesilovku, přesto slezské derby... [ Čítaj celý článok ]

Kvalifikaci F1 v Sáchiru vyhrál Bottas, Russell byl druhý

Sáchir (Bahrajn) - Kvalifikaci na Velkou cenu Sáchiru formule 1 vyhrál Valtteri Bottas z Mercedesu. Vedle něj se do první řady v nedělním závodě postaví jeho dočasný týmový kolega George... [ Čítaj celý článok ]

Sevilla bez Vaclíka podlehla Realu, Bunú si dal vlastní gól

Sevilla - Fotbalisté Realu Madrid zvítězili ve šlágru 12. kola španělské ligy na hřišti Sevilly 1:0. Český brankář domácího celku Tomáš Vaclík kvůli zranění chyběl, jeho konkurent... [ Čítaj celý článok ]

Příbram vydřela remízu 1:1 v Olomouci a v lize už není poslední

Olomouc - Fotbalisté Olomouce v 10. ligovém kole pouze remizovali doma s Příbramí 1:1. Hanáky poslal ve 37. minutě do vedení z penalty David Houska, ale dvě minuty před koncem srovnal střídající... [ Čítaj celý článok ]

Dortmund bez zraněného kanonýra Haalanda opět neuspěl

Berlín - Účastníci Ligy mistrů Dortmund i Mönchengladbach ztratili v 10. kole bundesligy body. Dortmund remizoval 1:1 s Frankfurtem a Mönchengladbach 2:2 na hřišti trápícího se Freiburgu.... [ Čítaj celý článok ]

Evans v Itálii havaroval, Ogierovi se otevřela cesta k titulu

Monza (Itálie) - Sébastien Ogier se přiblížil k sedmému titulu mistra světa v rallye. Vedoucí muž šampionátu Elfyn Evans měl v 11. rychlostní zkoušce Rallye Monza nehodu. Ogier v Itálii... [ Čítaj celý článok ]

Světové atletice vládnou trojskokanka Rojasová a tyčkař Duplantis

Monako/Praha - Nejlepšími světovými atlety roku 2020 se stali halová světová rekordmanka v trojskoku Yulimar Rojasová a světový rekordman ve skoku o tyči Armand Duplantis. Oba v tradiční... [ Čítaj celý článok ]

Ostrava navzdory dlouhému oslabení vyhrála derby v Opavě 2:1

Opava - Fotbalisté Ostravy zvítězili v 10. ligovém kole ve slezském derby v Opavě 2:1, přestože od závěru prvního poločasu hráli v deseti bez vyloučeného Jakuba Pokorného. Skóre otevřel... [ Čítaj celý článok ]

Fotbalisté Bohemians 1905 remizovali s nováčkem z Pardubic 1:1

Praha - Fotbalisté Bohemians 1905 remizovali v 10. kole první ligy s nováčkem z Pardubic 1:1. Pražané vedli od sedmé minuty zásluhou Tomáše Necida, ale v 63. minutě vyrovnal střídající... [ Čítaj celý článok ]

Burnley doma remizovalo s Evertonem, Vydra nenastoupil

Londýn - Fotbalisté Burnley remizovali v 11. kole anglické ligy na svém hřišti 1:1 s Evertonem. Domácí útočník Matěj Vydra strávil celý zápas na lavičce náhradníků. ... [ Čítaj celý článok ]

Na hokej bude moci nově chodit až 300 lidí

Praha - Při zápasech hokejové extraligy a první ligy bude moci být na stadionech nově až 300 lidí. Podle upraveného manuálu, který zohledňuje výnos Ministerstva zdravotnictví ČR, musí... [ Čítaj celý článok ]

Krčmář dojel ve stíhačce 20., ženy ve štafetě proadly střelecky

Kontiolahti (Finsko) - Biatlonista Michal Krčmář si oproti sprintu o pohoršil o deset míst a skončil dvacátý v dnešním stíhacím závodu na Světovém poháru v Kontiolahti. O dvě místa... [ Čítaj celý článok ]

Trpišovský: I kdyby hrál první s osmnáctým, derby bude stejné

Praha - Trenér slávistických fotbalistů Jindřich Trpišovský je přesvědčen, že na nedělní ligový šlágr na Spartě nebude mít vliv fakt, že poprvé po 12 letech dojde v derby na přímý... [ Čítaj celý článok ]

Satoranský doufá ve vydařenější sezonu v Chicagu

Chicago - Basketbalista Tomáš Satoranský doufá, že jeho druhá sezona v dresu Chicaga bude podařenější než ta premiérová. Jediný současný český zástupce v NBA loni uzavřel s Bulls... [ Čítaj celý článok ]

Obránce Polášek opouští Vítkovice, na nové smlouvě se nedohodl

Ostrava - Hokejový obránce Adam Polášek nebude pokračovat v extraligových Vítkovicích, s kterými mu dnes vypršela krátkodobá smlouva. Devětadvacetiletý účastník olympijských her v... [ Čítaj celý článok ]

Chorvat Zubčič vyhrál obří slalom v zasněžené Santa Caterině

Santa Caterina (Itálie) - Chorvatský lyžař Filip Zubčič vyhrál obří slalom Světového poháru v Santa Caterině. Druhé vítězství v kariéře vybojoval po útoku ze šestého místa po... [ Čítaj celý článok ]